O nás

Společnost postavená na zkušenostech

Jsme tým profesionálních obchodníků s bohatými zkušenostmi.  Během naší dlouholeté praxe jsme nasbírali zkušenosti, které nyní nabízíme našim zákazníkům. Garantujeme individuální přístup, diskrétnost a spolehlivost. Zakládáme si na důvěře.  

Historie projektu

Historie projektu ,,SalesGroup" startuje v roce 2012. V počátcích jsme testovali strategie při prodeji různého druhu výrobků od soukromých osob po drobný inventář malých firem, nyní se naše zaměření přesunulo na vyšší úroveň. Chceme nabídnout profesionální službu všem, kteří chtějí rychle a efektivně prodat jak inventář, výrobní technologie, vozidla, nebo celé firmy. Od samého počátku pracujeme pouze na území České a Slovenské republiky, brzy chceme působit i ve většině států Evropy.

Naši klienti

Jsme si vědomi důležitosti efektivního cash-flow ve Vaší firmě. Použité a nepotřebné technologie je třeba rychle a co nejlépe zhodnotit tak, aby se výnosy mohly vrátit v podobě hotovosti zpět do systému. Pracujeme, rychle, efektivně a profesionálně a za předem jasných podmínek. Naši klienti jsou z řad malých i velkých výrobních společností. Naopak ostatní firmy u nás nacházejí příležitosti, jak výhodně nakoupit požadované technologie a vybavení. Spojením těchto dvou stran dosahujeme velmi rychlého prodejního potenciálu. Potřebujete poradit, jak prodat Váš inventář, nebo technologii? Spojte se s námi...